SİPARİŞ VERDİĞİMDE ÜRÜNLER NASIL BANA ULAŞIYOR?

Siparişlerinizi web sitemizden, telefon, e-posta ve ya canlı destek aracılığı ile alırız. Sipariş numarası ile de takibi sağlanır. Siparişiniz sistem ekranlarımıza düşer. Depodan getirilir. Depoda yok ise tedarikçiden veyahut fabrikasından istenir. Sonra size yollayacağımız ürünleri paket veya içeriği kontrol edilir. Eğer sağlam değilse değiştirilir.Asla bozuk kırık ürün gönderilmez. Siparişler toplanıp kargo için hazır hale geldikten sonra kargoya gönderilir.


STOK DURUMLARI

Ürün sirkülasyonumuz oldukça hızlı olduğu için bazen stokta ürün kalmayabiliyor.Bazen tedarikçide ürün kalmayabiliyor. Bu gibi durumlarda ürün alamadan önce telefonla, e-posta (bilgi@proalet.com), 0212 511 90 96 nolu telefonumuzda veya canlı destek vasıtasıyla bizlere ulaşabilir. Stoklarımızı sorgulatabilirsiniz. Stok dışı olaaktan sistemdeki hatalardan kaynaklanan durumlarda olmayan ürünlerde isterseniz paranızın iadesini alabilirsiniz isterseniz ürünü bekleyebilirsiniz yada size ürüne aynı özelliklerde benzer bir ürünle fiyat farkına göre değiştirebiliriz. Bu durumlarda para iadesi 2 ila 7 iş gününde yapılır.


ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

Kredi Kartı

Ödeme ortağımız olan iyzico'nun sunduğu taksit oranlarında alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz 3d secure ve 256 bit SSL ile güçlendirilmiştir. Yani bu kredi kartı bilgilerinizi siz ve bankadan başka kimse bilemez.

Kapıda Ödeme Nakit/Kredi Kartı

Anlaşmamız olan kargo ile siparişlerinizi teslim alacağınız yerde kontrol edip kredi kartı,banka kartı ile yada nakit kargo görevlilerine ödeyebilirsiniz.

Havale/Eft

Banka hesaplarımıza siparişinizin tutarını yatıralarak ödeme yapabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra siparişinizi daha hızlı tarafınıza ulaşması için Havale Bildirim Formu 'nu doldurunuz.

Hesap Numaramız


Proalet Hırdavat E-Ticaret İmalat İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Akbank (Topçular Şube)

IBAN TR 58 0004 6004 4488 8000 0835 96


Ptt Posta Çeki

İsim: Kadir Dikici

Hesap No: 06350287


TESLİMAT

Siparişleriniz Kargo Güvencesi altındadır.

Kargoya veriliş zamanları ürün sayfalarında yer alır. Fakat yüksek adetli alımlar veya bunun gibi nedenlerden dolayı siparişleriniz gecikebilir. (Maksimum 7 iş günü).Bunun gibi sipariş durumları mail yolu ile bildiririr.

Ankara'ya kadar olan illerimiz ertesi gün kargo teslim etmekte. Diğer illerimiz 2 veya 3 gün sürer. Mobil bölgelerde daha uzun sürebilir. Mobil bölgelerde fiyat değişimi olabilir. Saat 5 e kadar olan siparişlerinizi 24 saatden önce ibareliyse hemen yolluyoruz. Kargo süreleri iş günü ile hesaplanır.

Uyarı:Kargolarınızı çok özenli paketlesek de bazen kargolarınız kırık, hasarlı, ezilmiş gelebilir. Eğer kargo şirketinden böyle bir paket görürseniz 2 seçeneğiniz var. 1-)Hasar tespit tutanağı tutturmalısınız 2-) Hiç teslim almadan geri yollayabilrsiniz. Her iki durumda da bize bilgi verirseniz hem gerekeni yaparız hemde mağdur olmamanız için sağlam ürünü de yollayabiliriz.


HANGİ YOLLARLA SİPARİŞ VEREBİLİRİM

Sitemizden (İster Üye olun, İster Misafir Alışverişi)

Telefon

Sağ alt taraftaki canlı destekden

E-posta

SİPARİŞLERİMİ NASIL TAKİP EDERİM

Websitemizden üye girişi yaptıktan sonra sağ taraftaki sipariş geçmişi sayfasından takip edebilirsiniz. Eğer üye olmadıysanız e-posta adresinize gelen e-postadan yad size verilen sipariş numarasını e-posta , telefon veya canlı destekten öğrenebilirsiniz.


SİPARİŞİM İPTAL OLDUĞUNDA NE OLUR?

Kredi kartı ile verilen siparişler en geç 3 iş gününde iade olur.

Havale ve kapıda ödeme siparişlerinde 1-7 iş gününde iade olur.